• Dolmalık Patlıcan Kurusu (1 Bağ)

Dolmalık Patlıcan Kurusu (1 Bağ)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 25,00₺

  • KDV Hariç: 25,00₺

Dolmalık Patlıcan Kurusu

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan patlıcanı artık kış aylarında da sofranızda görebileceksiniz. Patlıcan kurusu sayesinde, kışın da bu lezzeti sofralarınızda tadacaksınız. 1 Bağ'da ortalama 50 Adet patlıcan kurusu bulunmaktadır.

Patlıcan Kurusu Nerelerde Kullanılır?

Patlıcan kurusu denilince ilk olarak akla dolmalık patlıcan geliyor. Yaz aylarında patlıcanların taze bir şekilde temin edilip, güneşte kurutulması ve kış ayında kullanılmak üzere, uygun bir ortamda saklanması ile birlikte,  siz de bu lezzeti 4 mevsim tadacaksınız.

Kışın dolmalık patlıcan kurusu ile sofralarınıza ayrı bir lezzet katacaksınız. Ayrıca patlıcan kurusunu kışın farklı yemeklerde de kullanabilirsiniz.

Dolmalık Patlıcan Kurusunun Faydaları

·         Bol miktarda demir, sodyum, potasyum, karbonhidrat ve magnezyum içeren patlıcanda, aynı zamanda A, C, E ve K vitaminleri de bulunmaktadır.

·         Kalorisi düşük bir besin olan patlıcan, hem kilo almanızı önler, hem de doyurucu özelliği ile kilo kaybına yardımcı olur.

·         Diyabet, kanser, romatizma, hazım sorunu gibi sağlık problemlerine birebirdir.

·         Kemik gelişimine katkı sağlayan patlıcan, içeriğindeki demir sayesinde diş sağlığına da önemli bir katkı yapmaktadır.

·         Kan basıncının artmasına yardımcı olmakta ve kalp rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Dolmalık Patlıcan Kurusunu Nasıl Gönderiyoruz?

Maraş Yöresel firmamız ile iletişime geçip, dilediğiniz gramajda dolmalık patlıcan kurusu siparişi verebilirsiniz. Personellerimiz tarafından hijyenik bir ortamda paketlemesi yapılacak olan ürün, hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılacaktır.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun